Do wszystkich "MK" i nie tylko!

Awatar użytkownika
GRZYB
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2005, 22:50
Lokalizacja: krajenka

Do wszystkich "MK" i nie tylko!

Post autor: GRZYB »

Dnia 31 maja (sobota) około godziny 14.00 w Krajence odbędzie się oficjalne otwarcie byłej kolejowej wieży ciśnień.

Po ponad dwóch latach wysiłków,starań i ciężkiej pracy członków i przyjaciół stowarzyszenia motocyklowego "Płonące Wały" nadszedł czas na zaprezentowanie szerszej publiczności naszych dokonań.
Zaopiekowaliśmy się tą budowlą aby ocalić ją od całkowitego zniszczenia,myślę że całkiem nieźle nam się to udało - "powstało" fajne miejsce utrzymane w niepowtarzalnym motocyklowym klimacie.
Wychodząc na przeciw ogólnemu zainteresowaniu naszymi działaniami na "wieży" biorąc pod uwagę że cel naszych starań już blisko postanowiliśmy zorganizować imprezę plenerową.

Obecnością swą zaszczycą nas przedstawiciele władz Miasta i Gminy Krajenka,władz PKP oraz Straży Pożarnej i Policji, impreza będzie miała charakter rodzinnego pikniku motocyklowego. W programie liczne konkurencje, pokazy jazdy zręcznościowej motocyklem, przejażdżki motocyklowe dla chętnych, wystawa motocykli dawnych i współczesnych... no i prezentacja naszych dokonań.
Nad bezpieczeństwem widzów jak i uczestników czuwać będą członkowie stowarzyszenia przy pomocy krajeńskiej Policji.

Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów ma pomysł, chęć, warunki na zorganizowanie ciekawej konkurencji lub wystawy o tematyce kolejowej (np. wystawa fotografii lub wyścigi drezyną :)) przy okazji naszej imprezy to serdecznie zapraszamy do współpracy! Kontakt raczej telefoniczny - 0604 056 812 - Piotrek.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNE ZAPRASZAMY!!!
Awatar użytkownika
Piterek
PRZYJACIEL
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2006, 20:35
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: Piterek »

Hm... bardzo ciekawie się zapowiada. Szkoda, że na przygotowanie wystawy zdjęć trochę mało czasu. Ale przybyć nie zaszkodzi.
Jeśli chodzi o drezyny, to proponuję skontaktować się z Grodziską Koleją Drezynową, www.drezyny.org.pl ale nie wiem, czy nie za mało czasu zostało.
Jest też w Polsce sporo osób, których pasjonują wieże cisnień, nie tylko kolejowe. Sam podsyłam czasem fotki na stronkę Pana Marka Patakiewicza www.wieze.xt.pl Może warto do nich uderzyć i zaproponować wystawę np o wieżach?

Zatem po Piracie heja do Krajenki :)
Mariusz
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2008, 09:25
Lokalizacja: Krajenka

Post autor: Mariusz »

Witam wszystkich.
Rzeczywiście bardzo mało czasu na zorganizowanie się.
Oczywiście, są chętni na jazdy drezyn. I jakoś to można załatwic.
Osobiście mogę pomóc. Również mogę użyczyc zdjęcia o tematyce kolejowej jeśli będzie jeszcze takie zapotrzebowanie w przyszłości.
A tutaj jest krótka fotorelacja z wczorajszej imprezy.

http://forumtt.pl/viewtopic.php?p=46961#46961

Organizatorów serdecznie pozdrawiam, Mariusz Drużkowski.
Awatar użytkownika
Piterek
PRZYJACIEL
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2006, 20:35
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: Piterek »

Nie dałem rady w sobotę. Mnogość imprez mnie przygniotła :) Trzeba będzie się wybrać do Krajenki w inny dzień. Ze zdjęć wynika, że warto.
Awatar użytkownika
Piterek
PRZYJACIEL
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2006, 20:35
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Do wszystkich "MK" i nie tylko!

Post autor: Piterek »

ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się