Kolejarze z Piły

Przeszłość i teraźniejszość kolei w naszym mieście.
martiii
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2010, 00:09
Lokalizacja: Piła

Kolejarze z Piły

Post autor: martiii »

Drodzy Koledzy i Koleżanki, z uwagi na zakładkę "Kolejowa Piła", poszukuje informacji lub zdjęć związanych z moim dziadkiem, który pracował na Pilskiej Kolei i był tam maszynistą. Jeśli ktoś czyta to a pracował tam lub wie gdzie szukać takich informacji to byłbym bardzo wdzięczny. Chciałbym odtworzyć historię mojego dziadka który pracował właśnie na naszych pilskich parowozach. Za młodego pamiętam że, przewiózł mnie jeszcze jak pracował tam spalinówką, ale to było już przed jego emeryturą. Może jest gdzieś jakieś archiwum zdjęć i informacji o pilskich kolejarzach?? Na pewno są jakieś zakładowe zdjęcia byłych pracowników... dziękuje serdecznie za jakąkolwiek pomoc lub informacje. Wszelkie informacje dodatkowe na priv., odpisze od razu.
Awatar użytkownika
simonpila
Posty: 30
Rejestracja: 01 cze 2011, 16:10
Lokalizacja: Piła

Re: Kolejarze z Piły

Post autor: simonpila »

A w jakich latach pracował na kolei? Pozdro
martiii
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2010, 00:09
Lokalizacja: Piła

Re: Kolejarze z Piły

Post autor: martiii »

Koledzy i Koleżanki. Mój Świętej Pamięci Dziadek pracował od 1962 roku aż do emerytury. Ciężko mi stwierdzić do kiedy, ewentualnie musiałbym zapytać Babcie... cieszyłbym się ogromnie gdyby ktoś znał dojście do zdjęć lub do kogoś kto wie gdzie szukać.
martiii
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2010, 00:09
Lokalizacja: Piła

Re: Kolejarze z Piły

Post autor: martiii »

Jedyne zdjęcie jakie mam jego z pracy. Po lewej stronie w okienku. Ahhh gdzie odnaleźć inne zdjęcia...

Obrazek
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się