Gdzie to jest?

Współczesne sprawy naszego miasta.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Gdzie to jest?

Post autor: Maksiu »

Cześć. Dodaje tu zdjęcie autobusu i zastanawiam gdzie to jest. Czy ktoś mi powie co to za pętla i miejsce?

Obrazek
Awatar użytkownika
Aragorn
MODERATOR
Posty: 1358
Rejestracja: 14 kwie 2005, 17:22
Lokalizacja: Piła- Ringstraße

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Aragorn »

A nie jest to w rejonie ul. Styki? Część hal które widać została rozebrana, znajdowały się one pomiędzy Kossaka a Al. Powstańców Wlkp. Dodam że chodzi tu o rok 1998, jak dobrze pamiętam.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Maksiu »

Ach, dzięki za pomoc! Ale mi chodzi o konkretną ulicę a nie kilka, lecz mi wspaniale pomogłeś! Dzięki wielkie. Jak ktoś wie to poproszę o napisanie. To nie ten rok. Data mówi o 1995. Ten wóz został wtedy zezłomowany (data na zdjęciu).
Awatar użytkownika
dizel
PRZYJACIEL
Posty: 380
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:24
Podziękowano: 2 razy

Re: Gdzie to jest?

Post autor: dizel »

Aragorn Tobie podał :) jest to ulica Styki. Innej możliwości raczej nie ma.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Maksiu »

Jakaś linia tam przebiegała? Jeśli tak to będę musiał napisać "pętla Styki". Dzięki za pomoc. Naprawdę interesujące jaka tam linia jechała.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Maksiu »

No przepraszam Panowie, jakiś typ mi powiedział, że to jest hala MZK. Czy to prawda że nie było pętli Styki? Tylko kogo się spytać o dokładne opisanie miejsca zdarzenia z lat 90-tych?
Rav74
Posty: 95
Rejestracja: 01 lip 2007, 17:12
Lokalizacja: Piła

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Rav74 »

Pętli na Styki nie ma i nie było o ile znam ten rejon.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Maksiu »

To jaka to pętla w takim razie? To jest mi potrzebne bo inaczej będzie kicha w moich sprawach...
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Maksiu »

Dzień Dobry. Mam zdjęcie przedstawiające ten budynek gdzie znajduję się pętla. Najciekawsze, że jest tam autobusowy przewoźnik. W tle widzicie Scanie 111R taka jaka była testowana w Pile w 2010 przez nasze MZK. Czy to ten budynek?

Obrazek
Awatar użytkownika
dizel
PRZYJACIEL
Posty: 380
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:24
Podziękowano: 2 razy

Re: Gdzie to jest?

Post autor: dizel »

Tak to ten budynek. Nie ma tam żadnego przewoźnika tylko firma handlująca autobusami i naprawiająca je.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Maksiu »

Dizel, dzięki! Będę musiał rozpracować to miejsce. Autobusy są genialne a tabor jaki posiadają nie powiem... fantastyczny. Oni te busy także wypożyczają. Nawet nie spodziewałem się tego, że coś takiego istnieje.
Awatar użytkownika
123456
Posty: 100
Rejestracja: 02 kwie 2012, 21:38

Re: Gdzie to jest?

Post autor: 123456 »

Od dłuższego czasu nurtuje mnie ten budynek. Co to za budynek co się w nim znajdowało (znajduję) i jakie miał (ma) przeznaczenie bo ma dość unikatowa budowę... Aha budynek znajduje się koło PWSZ w Pile...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
jester001
PRZYJACIEL
Posty: 67
Rejestracja: 24 lis 2010, 20:06

Re: Gdzie to jest?

Post autor: jester001 »

Elewator. Typowy budynek magazynowy. Rampa, w środku winda, kilka pięter. W czasach mojej służby w CSSCS (1992-1994) był tam np. magazyn mundurowy. Istniał do końca istnienia centrum.
Waldek
Posty: 116
Rejestracja: 28 kwie 2007, 14:51
Lokalizacja: Piła - Górne

Re: Gdzie to jest?

Post autor: Waldek »

Potwierdzam słowa poprzednika. Dokładnie w tym samym czasie odbywałem w tej jednostce służbę wojskową.
Awatar użytkownika
123456
Posty: 100
Rejestracja: 02 kwie 2012, 21:38

Re: Gdzie to jest?

Post autor: 123456 »

Nie wiem czy o tym była już mowa, ale mam pytanie co to za kamienny krąg??? Czy to jest coś podobnego do tego kamiennego kręgu który znajduje się na lotnisku i niedawno został odkopany? Dołączam zdjęcia...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marsza
Posty: 25
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:54
Lokalizacja: Piła Podlasie Szamocin

Re: Gdzie to jest?

Post autor: marsza »

Obrazek
dudi
Posty: 215
Rejestracja: 27 lis 2010, 17:54

Re: Gdzie to jest?

Post autor: dudi »

Byłem i widziałem. To kółeczko jest za małe na krąg, choć w pobliżu było kiedyś lotnisko. Myślę, że jest to pozostałością po "parku" przylegającym do jednostki. Aktualnie za płotem widać mozaiki krawężników na chodnikach w tym "parku".
Awatar użytkownika
WERWOLF 1945
Posty: 39
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:17

Re: Gdzie to jest?

Post autor: WERWOLF 1945 »

Kiedyś słyszałem, że to było miejsce pod działko Plot flak 37 mm do osłony lotniska, ale ile w tym prawdy?
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się