Parkingi samochodowe

Współczesne sprawy naszego miasta.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Parkingi samochodowe

Post autor: Maksiu »

Witam wszystkich!
Ostatnio głowie się nad pewnymi parkingami samochodowymi. Otóż nie wiem gdzie one się znajdują!
Przejechałem całe okolice i nic. Patrzyłem na pewne zdjęcia gościa co robi zdjęcia samochodom na czarnych tablicach rejestracyjnych (ja też je foce) i postanowiłem na własną rękę sam ich poszukać i... lipa. Nie wiem gdzie się znajdują.

Obrazek Obrazek Obrazek
dudi
Posty: 215
Rejestracja: 27 lis 2010, 17:54

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: dudi »

Ale sobie hobby znalazłeś. Pozasłaniałbyś chociaż tablice rejestracyjne.
Awatar użytkownika
dizel
PRZYJACIEL
Posty: 380
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:24
Podziękowano: 2 razy

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: dizel »

Nie za bardzo rozumiem pytanie ;) szukasz parkingów na których stoją te samochody ze zdjęć czy ogólnie szukasz parkingów? Miejsc parkingowych w mieście są setki więc jest co zwiedzać :)
defujo
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2007, 11:38

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: defujo »

Maksiu pisze:Obrazek Obrazek Obrazek
Środkowe zdjęcie na 100% parking na Śniadeckich obok szkoły nr 10 przy budynku konserwatorów.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: Maksiu »

No właśnie znalazłem te jedno miejsce parkingowe na Śniadeckich. Zgadza się jest w głąb za szkołą nr 10.
Dobra, dzięki za pomoc i przepraszam za zawracanie głowy. I proszę nie śmiejcie się. Dodaje moje zdjęcia na WPTR w tablicach PI, PA, PY. Najwidoczniej nie wiecie o co w tym chodzi, ale ja zawsze mogę wytłumaczyć.
Dizel: Faktycznie dużo jest tych parkingów, ale mi głównie przychodzą na myśl takie smaczki jak te dwie skody widoczne zna zdjęciu. Lubie szukać starych wozów.
Bocian
PRZYJACIEL
Posty: 829
Rejestracja: 20 lip 2006, 23:20
Lokalizacja: Piła/Wrocław

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: Bocian »

dudi pisze:Ale sobie hobby znalazłeś. Pozasłaniałbyś chociaż tablice rejestracyjne.
Nie trzeba niczego zasłaniać.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: Maksiu »

Bocian i tu masz racje! - to Wortal Polskie Tablice Rejestracyjne i chodzi tu o TABLICE REJESTRACYJNE więc nie są one pozasłaniane. Dzięki ci Bocian, że mnie zrozumiałeś!
Szukam tych wozów bo robię album z takimi czarnymi blachami, niestety nikt tego nie rozumie :(
dudi
Posty: 215
Rejestracja: 27 lis 2010, 17:54

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: dudi »

W dzisiejszych wiadomościach Życia Piły jest duże zdjęcie zalanej Piły i samochodu z zamazaną rejestracją. Proszę mi to wytłumaczyć. Czy białe rejestracje muszą być zamazane a czarne nie?
dudi
Posty: 215
Rejestracja: 27 lis 2010, 17:54

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: dudi »

Bocian pisze:
dudi pisze:Ale sobie hobby znalazłeś. Pozasłaniałbyś chociaż tablice rejestracyjne.
Nie trzeba niczego zasłaniać.
Nawet mistrze parkowania na faktach pilskich mają pozasłaniane rejestracje.
Bocian
PRZYJACIEL
Posty: 829
Rejestracja: 20 lip 2006, 23:20
Lokalizacja: Piła/Wrocław

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: Bocian »

http://swietekrowy.pl/ - mistrze parkowania na ogólnopolskich stronkach nie mają.
Z tego, co wiem, tablica rejestracyjna nie jest daną osobową według polskiego prawa i nie podlega ochronie. Oczywiście ktoś mógłby wytoczyć Ci proces cywilny, ale raczej przegrałby w sądzie.

Google Street view zasłania tablice rejestracyjne i twarze z automatu, aby uniknąć procesów.
Z resztą z publikowaniem twarzy w przestrzeni publicznej sprawa jest niejednoznaczna. Jeśli fotografujesz tłum ludzi, lub szerokie kadry, nie musisz nikogo pytać o zgodę na publikację wizerunku. Zupełnie inaczej jest w przypadku portretów - tu zawsze trzeba się pytać o zgodę. Niestety jest sporo stanów pośrednich i tu dużo zależy od interpretacji sądu.
dudi
Posty: 215
Rejestracja: 27 lis 2010, 17:54

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: dudi »

Jak masz znajomego w policji to po numerach rejestracyjnych dowiesz się gdzie mieszka gość i gdzie parkuje. Samochody ze zdjęć mogą zmieniać swoją lokalizację. Na parkingu na małym rynku dzisiaj widziałem 6 samochodów z czarnymi rejestracjami i o dziwo nie były to stare fury.
Maksiu
Posty: 126
Rejestracja: 05 mar 2012, 15:31

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: Maksiu »

dudi pisze:W dzisiejszych wiadomościach Życia Piły jest duże zdjęcie zalanej Piły i samochodu z zamazaną rejestracją. Proszę mi to wytłumaczyć. Czy białe rejestracje muszą być zamazane a czarne nie?
Bo czarne są wyjątkowe :>
dawidek6
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2013, 21:37
Kontakt:

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: dawidek6 »

A gdzie zgłaszamy jak stoi na parkingu już kolejny rok popsute auto i blokuje parking?
Bocian
PRZYJACIEL
Posty: 829
Rejestracja: 20 lip 2006, 23:20
Lokalizacja: Piła/Wrocław

Re: Parkingi samochodowe

Post autor: Bocian »

Chyba straż miejska.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się