Pirat 2009 w Pile

Caesar
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:23
Lokalizacja: Karlsberg
Kontakt:

Post autor: Caesar »

Dzięki za przypomnienie, :D nomen omen całkiem nie dawno dyskutowaliśmy o rozbieżnościach w nazwie tejże ulicy :D
Awatar użytkownika
Bogumil
Posty: 12
Rejestracja: 03 cze 2008, 17:08
Lokalizacja: Trzcianka

Post autor: Bogumil »

karpil pisze:Bardzo ładne zdjęcia Panie Bogumile, widac, że nie tylko sprzęt dobry, ale też osoba go obsługująca - profesjonalista ! :wink:
Dzięki za uznanie, ale mała uwaga: mówi się, że na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze. Fakt, trochę drobnych w kieszeni się znajdzie, wygląd jakiś też jest, ale panem to się nie czuję.

Pozdrawiam,
Bogumił
Awatar użytkownika
Piterek
PRZYJACIEL
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2006, 20:35
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: Piterek »

Witamy Bogumile na forum. Wszak znamy się już nieco, głównie z widzenia i z Fotosika, ale teraz była okazja porozmawiać :) Zapraszam do zaglądania tu częściej. A w Twoich fotkach podobają mi się pomysły i ciekawe spojrzenie na fotografowane obiekty.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piterek
PRZYJACIEL
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2006, 20:35
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Pirat 2009

Post autor: Piterek »

Jak co roku otwieram watek o Piracie :) Chyba, że admin połaczy go z tematem analogicznym z zeszłego roku ;)
Moje skromne prace z dziś:

Piła Leszków
Obrazek
Stara Łubianka
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bogumil
Posty: 12
Rejestracja: 03 cze 2008, 17:08
Lokalizacja: Trzcianka

Pirat 2009 w Pile

Post autor: Bogumil »

Witam,
Rano musiałem pracować, ale wieczorem wybrałem się do Piły, gdzie zrobiłem trochę fotek. Zapraszam do obejrzenia: http://bogumil.fotosik.pl/albumy/641489.html
Zastanawia mnie też jeden fakt. Otóż ryzykowne jest, by w Pile w drodze powrotnej nie uzupełniać wody. Ekipa zastanawiała się, czy wystarczy, czy może zacząć Petę wygaszać. A za wskaźnik poziomu wody w tendrze posłużył mój statyw od aparatu. Cóż, czasem można się poświęcić w imię wyższych celów :)

Pozdrawiam

Bogumił Wysocki
Caesar
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:23
Lokalizacja: Karlsberg
Kontakt:

Re: Pirat 2009 w Pile

Post autor: Caesar »

Tradycji stało sie zadość i równiez w tym roku wątki z fotami Pirata sie zdublowały :)

Miło widzieć znów Twoje foty Bogumile (pisze po imieniu, bo tak sobie zażyczyłes)

Ja miałem w planach wieczorny przejazd a byłem na porannym.
Szkoda, że wagony oliwkowe jechały z tyłu (fota B&W troche poprawia sprawe)
Obrazek

Będac w tym miejscu zimą, spodziewałem sie lepszego ujęcia na przejazd Pirata jednak nie dość, że fajne miejsca zostały zajete przez innych focących, to w dodatku zazieleniło sie od tamtego czasu znacznie.


Obrazek Obrazek Obrazek

Wiecej fot w "fotosikowym" albumie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aragorn
MODERATOR
Posty: 1358
Rejestracja: 14 kwie 2005, 17:22
Lokalizacja: Piła- Ringstraße

Re: Pirat 2009 w Pile

Post autor: Aragorn »

W sobotę warto wstać wcześnie rano. Około 6.00 rozpoczną się starty balonów na pilskim lotnisku, a dwie godziny później gratka na miłośników niecodziennych widoków będzie czekać na dworcu Piła Główna. O 7.59 na jeden z peronów wjedzie pociąg turystyczny Pirat z Poznania do Kołobrzegu, ciągnięty przez parowóz. W Pile zatrzyma się na ponad pół godziny, a pół tysiąca pasażerów i wszyscy zgromadzeni na peronach widzowie, będą mogli obserwować, jak strażacy wlewają do wielkiego „brzucha” hektolitry wody.

Pirat znowu na dworcu » http://www.zycie.pila.pl/informacje/201 ... /index.php
Awatar użytkownika
Aragorn
MODERATOR
Posty: 1358
Rejestracja: 14 kwie 2005, 17:22
Lokalizacja: Piła- Ringstraße

Re: Pirat 2009 w Pile

Post autor: Aragorn »

Pirat 2011

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się