Nowy film o Pile

Współczesne sprawy naszego miasta.
AnkaF
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2010, 12:35

Nowy film o Pile

Post autor: AnkaF »

Witam wszystkich miłośników historii,
przesyłam plakat - zaproszenie na publiczną premierę pierwszej części najnowszego filmu Jana Szwedzińskiego pt. NASZE MIASTO, NASZA PAMIĘĆ - EXODUS, która odbędzie się 3 marca (czwartek) o godz. 16.00 w auli Szkoły Policji w Pile, plac Staszica 7. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich Pilan.

Obrazek
Awatar użytkownika
maciekpp
Posty: 62
Rejestracja: 14 paź 2006, 11:48
Lokalizacja: Piła - Jadwiżyn / Burnham
Kontakt:

Re: Nowy film o Pile

Post autor: maciekpp »

Byłem obecny na projekcji :) Pierwsza część przedstawia sylwetki osób, które z jakichś powodów po II wojnie trafiły do naszego miasta. Osobiście spodziewałem się więcej fotografii.
Kolejne części mają opowiadać o codziennym życiu w powojennej Pile.
drstein
PRZYJACIEL
Posty: 272
Rejestracja: 30 kwie 2006, 20:45
Lokalizacja: Piła - Górne

Re: Nowy film o Pile

Post autor: drstein »

Dużo ludzi było na pokazie? Niestety nie udało mi się dotrzeć, bo pora prezentacji była jak dla mnie dość nietypowa.
Czy film będzie dostępny gdzieś w sieci? Wzorem np. filmu "Gdyby nie kolej...". Była mowa na ten temat?
Awatar użytkownika
maciekpp
Posty: 62
Rejestracja: 14 paź 2006, 11:48
Lokalizacja: Piła - Jadwiżyn / Burnham
Kontakt:

Re: Nowy film o Pile

Post autor: maciekpp »

Sala gdzie był prezentowany film nie była zbyt duża, ale wszystkie miejsca były zajęte. Ale można samemu ocenić czy dużo czy mało, bo są dostępne zdjęcia ;)
http://pila.szkolapolicji.gov.pl/mambo2 ... Itemid=163

Było pytanie czy film będzie w sieci, autor wymijająco odpowiedział że na pewno prędzej czy później tam trafi jednak nie określił kiedy.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się