Miłośnicy Kolei, a wystawa..

Awatar użytkownika
Mateusz 24
Posty: 369
Rejestracja: 25 gru 2009, 20:47
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Miłośnicy Kolei, a wystawa..

Post autor: Mateusz 24 »

Skoro zbliża się wielkimi krokami wiosna, a co za tym idzie wiele wolnego czasu i podejrzewam pięknych dni, wpadłem na pomysł ażeby zjednoczyć wszystkich miłośników kolei na jednej wspólnej wystawie lub czymś w tym rodzaju. Co wy na to? Mamy przecież piękne tereny przy dworcu - okrąglak i nawet Interloc. Chłopacy ze Stowarzyszenia "Okrąglak" także by się z chęcią pewnie przyłączyli, a dzięki takiej imprezie można fajnie zjednoczyć pilskich miłośników kolei, ale nie tylko! Po za tym to myślę fajna promocja kolei w Pile... Jestem pewien, że jeżeli byśmy się dobrze zorganizowali to jakieś fundusze można by nawet pozyskać z UM. Co wy na to koledzy? Najlepiej by było gdyby wszyscy mogli wspólnie wystawić swoje zdjęcia, pamiątki, a nawet filmy!
Awatar użytkownika
czeslaw
MODERATOR
Posty: 321
Rejestracja: 15 maja 2005, 14:03
Lokalizacja: Pila Bismarckstrasse

Re: Miłośnicy Kolei, a wystawa..

Post autor: czeslaw »

Poszukaj w necie a znajdziesz info na temat takiej wystawy w Pile w kwietniu. :smile4:
Awatar użytkownika
Piterek
PRZYJACIEL
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2006, 20:35
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Miłośnicy Kolei, a wystawa..

Post autor: Piterek »

Konkretnie tutaj: http://www.muzeum.pila.pl/kalendarz_Pila.html
Mateusz 24 pisze: Chłopacy ze Stowarzyszenia "Okrąglak" także by się z chęcią pewnie przyłączyli...
Raczej nie powinieneś powoływać się na czyjąś opinię bez jej uzyskania.

Myślę jednak, że tam nie będzie mógł każdy wystawić co chce, a zapewne Mateuszowi o to chodziło, aby każdy mógł zaprezentować coś od siebie.
Awatar użytkownika
Mateusz 24
Posty: 369
Rejestracja: 25 gru 2009, 20:47
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Miłośnicy Kolei, a wystawa..

Post autor: Mateusz 24 »

Nie chodzi mi w żadnym wypadku o jakieś wystawy kolei z historycznych czasów. Myślałem o wystawie tego co kto posiada w swoich zbiorach. Filmy z pociągami, zdjecia, makiety...
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się