Ulica Kaczorska

czarwek
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2021, 18:23

Ulica Kaczorska

Post autor: czarwek »

Witam, szukam przedwojennych zdjęć ulicy Kaczorskiej.
marko
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2010, 12:25

Re: Ulica Kaczorska

Post autor: marko »

Powiem, że kartki pocztowej z Kaczorską jeszcze nigdy nie widziałem. Ciekaw jestem czy takowa w ogóle istnieje..... Nie tak dawno temu udało mi się kupić równie chyba rzadko spotykaną z pilskich ul. Chodzieską.
marko
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2010, 12:25

Re: Ulica Kaczorska

Post autor: marko »

Przedwojennych zdjęć ul. Kaczorskiej też dotychczas nie spotkałem.
marko
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2010, 12:25

Re: Ulica Kaczorska

Post autor: marko »

Ja spotkałem :) chociażby z tego względu, że moi dziadkowie na Kaczorskiej mieszkali więc jakieś rodzinne zdjęcia z tej ulicy są. Niestety nie widać na nich jakiejś większej części tego rejonu a co najwyżej fragment ich zabudowań.
Awatar użytkownika
Krzysztof Ju
MODERATOR
Posty: 3154
Rejestracja: 23 sie 2012, 18:40

Re: Ulica Kaczorska

Post autor: Krzysztof Ju »

marko pisze: 12 sie 2023, 17:54Powiem, że kartki pocztowej z Kaczorską jeszcze nigdy nie widziałem. Ciekaw jestem czy takowa w ogóle istnieje..... Nie tak dawno temu udało mi się kupić równie chyba rzadko spotykaną z pilskich ul. Chodzieską.
Również nie widziałem przedwojennej widokówki z ul. Kaczorskiej. Jedynie kojarzę widok z lotu ptaka zaprezentowany w książce "Piła na zdjęciach lotniczych 1914-1945", gdzie początek ulicy był niezabudowany i domy zaczynały się dopiero od ul. Chałubińskiego. Tam też jest zdjęcie z lotu ptaka znad ul. Bydgoskiej w kierunku południowo-wschodnim, gdzie bardzo w tle są widoczne te domy za barakami.

I czy można prosić o wklejenie pocztówki z widokiem na ul. Chodzieską?
marko
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2010, 12:25

Re: Ulica Kaczorska

Post autor: marko »

Niestety nie wiem jak zdjęcia tutaj wstawiać.
Awatar użytkownika
Krzysztof Ju
MODERATOR
Posty: 3154
Rejestracja: 23 sie 2012, 18:40

Re: Ulica Kaczorska

Post autor: Krzysztof Ju »

Na obecną chwilę obrazki wklejamy klikając pod polem odpowiedzi w zakładkę "Załączniki" obok zakładki "Opcje". Po wgraniu obrazka pojawi się tam na liście i obok jego nazwy klikamy "Wstaw w tekst".

jak_dodac_obrazek.jpg
jak_dodac_obrazek_2.jpg
marko
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2010, 12:25

Re: Ulica Kaczorska

Post autor: marko »

Witam. Okazało się, że wspomniana wyżej karta pocztowa dotyczy Piły-Staszyce, ul. Wiosny Ludów a nie Chodzieskiej.

P9130001 (2).JPG
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się