Jorg Schuldhess

Okres gdy miasto było pod zaborem pruskim czyli 1772-1807 i 1815-1871, oraz w granicach Rzeszy Niemieckiej czyli 1871-1945.
aster
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2007, 14:34

Jorg Schuldhess

Post autor: aster »

Witam, kto słyszał o Jorgu Schuldhess? Podobno znany artysta, który urodził się w Pile, ale ja natrafiam w internecie tylko na innego o tym samym imieniu i nazwisku, ale nie z Piły pochądzego, proszę pomóżcie mi.
Awatar użytkownika
Tom
PRZYJACIEL
Posty: 722
Rejestracja: 17 cze 2005, 23:00
Lokalizacja: - Vienna

Post autor: Tom »

Cześć Aster

Przeszukam PC o tym malarzu, ja zamieściłem informację. Musisz poczekać cierpliwie.

Pozdrowienia
Tom
aster
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2007, 14:34

Post autor: aster »

Dzięki.
Ciągle tylko trafiam na tego szwajcara urodzonego w 1942 bodajże, już zmarłego, też sławnego malarza znanego na całym świecie, czy nie z nim CI się pomyliło Szanowny Tomie? czy to zbieżność imion, nazwisk i zawodów zadziwiająca? Pozdrawiam naprawdę serdecznie.
Awatar użytkownika
Tom
PRZYJACIEL
Posty: 722
Rejestracja: 17 cze 2005, 23:00
Lokalizacja: - Vienna

Post autor: Tom »

Cześć Aster!
Gdyby wszyscy mieli taki zapał do pracy jak ty...

Przeszukałem swoje notatki, i sam się zastanawiałem dlaczego nie podałem linku o tej osobie. Bo pod tym nazwiskiem + (geb. in Schneidenuhl) - /ur. w Pile/ nic nie znalazłem. Dlatego praktycznie pusta informacja pozostała. Natomiast na stronie o sławnych malarzach Niemiec gull.de /kopiowałem wszystkie linki aby coś z nich wybrać/ mam zapis dwa nazwiska malarzy Schultze i Schuldhess. Dziś sprawdziłem, ale jest tylko jedno nazwisko. Ze względu że było to 2 lata temu, nie pamiętam jak wkradł się błąd. Możliwe że skopiowałem i ten błąd pozostał. Tego właśnie malarza nie sprawdziłem oddzielnie. Przyjąłem automatycznie skoro google.de nie znalazło takiego w Schneidemuhl nic o nim więcej nie ma.

Dzięki Aster, za zainteresowanie i pomoc w naprawie nieświadomego błędu.
Pozdrawiam
Tom

Ps. Zrobię korektę.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się