Sprzęt

Dział poświęcony wszelkim ciekawym znaleziskom, znalezionym w Pile i jej okolicach.
Awatar użytkownika
mathias
Posty: 167
Rejestracja: 12 sty 2007, 18:54
Lokalizacja: Piła /Berliner Chaussee
Kontakt:

Sprzęt

Post autor: mathias »

Siedzę tak i patrzę, ale chyba nie ma tematu o sprzęcie jakiego najlepiej używać. Ze swojej strony chcę powiedzieć, że w komisie na ulicy 14 Lutego jest wykrywacz metali za 130 zł do kupienia. Niestety nie wiem jakiej marki i jaki typ.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kanclerz
PRZYJACIEL
Posty: 385
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:44
Lokalizacja: Piła - Górne

Re: Sprzęt

Post autor: Kanclerz »

Proponuję dokladnie przejrzeć temat "Porady dla młodych poszukiwaczy skarbów": viewtopic.php?f=8&t=196

Moim zdaniem nie ma potrzeby tworzenia czy powielania tematów, które można znaleźć na innych forach, specjalizujących się w tych zagadnieniach.

I jeszcze jedna uwaga do mathias. Spójrz na swoje ostatnio napisane wątki (tylko dwa z nich poprawiłem, m.in. ten powyżej). Wiesz do czego służy wielka litera, kropka, spacja? Jeśli nie chcesz włożyć odrobiny wysiłku w sformułowanie posta, to dlaczego ktokolwiek miałby wkładać wysiłek w odpowiadanie na niego? Zakładam, że nie jesteś Dzieckiem Neo?
Awatar użytkownika
mathias
Posty: 167
Rejestracja: 12 sty 2007, 18:54
Lokalizacja: Piła /Berliner Chaussee
Kontakt:

Re: Sprzęt

Post autor: mathias »

To może taka drobna sugestia żeby stworzyć temat o danej specjalizacji bo ja odniosłem wrażenie, że wskazówki dla poszukiwaczy skarbów to powinno zawierać sugestie jak należy szukać, gdzie itp. a nie jakiego sprzętu używać więc chyba to mija się z celem. A co do mojego pisania to dziwie się bo na innych forach pisze się jak chce a tutaj musi być wszystko pod linijkę.
Bocian
PRZYJACIEL
Posty: 829
Rejestracja: 20 lip 2006, 23:20
Lokalizacja: Piła/Wrocław

Re: Sprzęt

Post autor: Bocian »

Kultura i szacunek wobec innych ludzi i swojego kraju, to powody dla których warto przynajmniej starać się pisać poprawnie i zrozumiale. Brak głupiego przecinka lub ogonka zmienia czasem sens zdania.

Jeśli napiszesz 10 a nie 20 postów w ciągu 10 minut, wszystkim, a przede wszystkim Tobie wyjdzie to na dobre.
Awatar użytkownika
marasxt
PRZYJACIEL
Posty: 398
Rejestracja: 20 lis 2005, 22:03
Lokalizacja: Koschütz

Re: Sprzęt

Post autor: marasxt »

Za 130 nie ma wykrywaczy. No może z demobilu WP.
Za tą sumę możesz kupić baterie, ładowarkę i saperkę z Bundeswehry.
Na pierwszy wykrywacz proponuję Garretta ACE-150. To typowy prosty w obsłudze i skuteczny detektor na monety i inną kolorową drobnicę.
Gdzie i jak kopać tego nikt Ci nie powie, ale jak poczytasz forum to sam znajdziesz dla siebie w nim cenne wskazówki.
Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się